Darmowa wysyłka od 99 zł!

Darmowa wysyłka na zamówienia od 99 zł!

Witamy serdecznie na stronie naszego sklepu internetowego.

Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 1991 roku.
Od początku działalności zajmujemy się handlem i produkcją dewocjonaliów i upominków.
Lata doświadczenia pozwoliły nam na wyselekcjonowanie produktów cechujących się wysoką jakością wykonania oraz jeśli to możliwe ich unikalnością.

W szerokiej ofercie sklepu znaleźć Państwo mogą m.in.:

Nowości

 • Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła. Pismo Święte z grawerowaną dedykacją.

  79,99 zł
 • Biblia Tysiąclecia to najpopularniejsze narodowe wydanie Pisma Świętego. Zawiera jedyny polski tekst Pisma Świętego, zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski, przystępne komentarze - przypisy, mapy oraz podręczny słownik biblijny. Pismo Święte z grawerowaną dedykacją.

  99,99 zł
 • Biblia Tysiąclecia to najpopularniejsze narodowe wydanie Pisma Świętego. Zawiera jedyny polski tekst Pisma Świętego, zatwierdzony do stosowania w liturgii przez Konferencję Episkopatu Polski, przystępne komentarze - przypisy, mapy oraz podręczny słownik biblijny. Biblia - "Księga Życia" - Verba Sacra - jest bez wątpienia najwspanialszym z dzieł w historii...

  74,90 zł
 • Teksty Nowego Testamentu z Biblii Tysiąclecia - wydanie V - w przekładzie z języka greckiego. Grawerowana dedykacja w cenie.

  27,90 zł
 • Książka będąca pamiątką Komunii Świętej. Posiada miejsce na dedykację, zdjęcie, dane dziecka o jego urodzinach, rodzicach Chrzestnych i dniu Pierwszej komunii Świętej. ... Pamiątka z grawerowaną dedykacją.

  31,90 zł
 • Książka będąca pamiątką Komunii Świętej. Posiada miejsce na dedykację, zdjęcie, dane dziecka o jego urodzinach, rodzicach Chrzestnych i dniu Pierwszej komunii Świętej. ... Pamiątka z grawerowaną dedykacją.

  31,90 zł
 • To wyjątkowe opracowanie Pisma Świętego dla dzieci przynosi obszerny zbiór biblijnych opowieści, które w ten przystępny i atrakcyjny sposób przybliżają najmłodszym czytelnikom historię zbawienia. Autorem narracji jest Saviour Pirotta, który wychował się w społeczności, gdzie rytm życia wyznaczały katolickie święta i gdzie zachowała się silna tradycja...

  59,00 zł
 • Biblia to niezwykła księga, która na przestrzeni dziejów wpłynęła na życie wielu ludzi, często w zaskakujący sposób. Nawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jakie niesie, jeżeli im się je przedstawi prostymi słowami, w formie opisowej narracji – tak jak właśnie to czyni niniejsza publikacja. GRAWER W CENIE

  99,99 zł
 • Wydana na kredowym papierze, w miękkiej białej oprawie, pięknie i bogato ilustrowana Biblia dla dzieci wspaniale zaznajamia dzieci z Pismem Św., uczy żyć według Dobrej Nowiny, pokazuje co to znaczy być chrześcijaninem. GRAWER W CENIE

  29,99 zł
 • Bóg nas kocha i chce, byśmy żyli w Jego miłości. Ale skąd to wiemy? Jak Bóg przemawia do nas i wskazuje swoją drogę? Dlatego mamy Pismo Święte. Mówi ono o tym, czego Bóg dokonał na świecie od początku czasu aż do dni odkupienia nas przez Chrystusa. GRAWER GRATIS

  38,90 zł
 • Autor takich bestsellerów, jak 50 aniołów dla duszy czy 33 aniołów na wszystkie potrzeby, podjął wyzwanie opowiedzenia Biblii. Ponad 90 ilustrowanych historii ze Starego i Nowego Testamentu ukazuje dzieje zbawienia i pomaga je zrozumieć. To piękna książka, po którą chętnie sięgną także dorośli czytelnicy. GRAWER W CENIE

  39,99 zł
 • Stary i Nowy Testament - piękne wydanie Biblii dla Dzieci Ilustrowana Biblia dla dzieci to wspaniały zbiór historii biblijnych zarówno ze Starego, jak i Nowego Testamentu. Pięknie ilustrowane klasyczne opowieści przygotowano specjalnie z myślą o współczesnym odbiorcy. GRAWER W CENIE

  43,90 zł
 • Ta historia zdarzyła się naprawdę. To historia Jezusa z Nazaretu i małego chłopca, Piotrusia. Wieczorami, na dobranoc, babcia Natalia opowiadała o życiu Jezusa swojemu wnuczkowi Piotrusiowi. Tak powstała Ewangelia opowiedziana przez babcię. Dla Piotrusia ta historia stała się najbardziej zajmującą i pasjonującą.

  54,90 zł
 • Mają więc teraz w niebie o czym mówić. Mają też się z czego pośmiać. Bo życie Świętych, jak życie każdego człowieka jest trochę smutne, a trochę wesołe. Jeśli chcesz wiedzieć, co się w niebie święci i skąd tak naprawdę biorą się Święci, zapraszam Cię do przeczytania mojej książki. Książka z indywidualnym grawerem.

  58,90 zł
 • Nawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jeżeli opowie się je prostymi słowami. Kolorowe ilustracje, ponad 180 historii i ciekawe pytania, które sprawią, że nasze pociechy łatwo zapamiętają biblijne historie.

  26,90 zł
 • Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla Matki Chrzestnej

  2,60 zł
 • Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla Ojca Chrzestenego

  2,60 zł
 • Rękawiczki Komunijne wykonane z lycry, zdobione kwiatuszkiem złożonym błyszczących kryształków. Rękawiczki dzięki swojej elastyczności powinny dopasować się do dłoni każdej dziewczynki przystępującej do Pierwszej Komunii Świętej. Model pasujący zarówno do alb jak i sukienek komunijnych.

  20,00 zł
 • Rękawiczki Komunijne wykonane z lycry, zdobione elegancką koronką. Rękawiczki dzięki swojej elastyczności powinny dopasować się do dłoni każdej dziewczynki przystępującej do Pierwszej Komunii Świętej. Model pasujący zarówno do alb jak i sukienek komunijnych.

  29,00 zł
 • Rękawiczki Komunijne wykonane w całości z ażurowej dzianiny. Rękawiczki dzięki swojej elastyczności powinny dopasować się do dłoni każdej dziewczynki przystępującej do Pierwszej Komunii Świętej. Model pasujący zarówno do alb jak i sukienek komunijnych.

  29,00 zł

Promocje

 • Piękny komplet figurek do szopki. Zestaw składa się aż z 47 figurek wykonanych z masy żywicznej. Wszystkie figurki w komplecie cechuje precyzja wykonania i żywa kolorystyka.

  575,00 zł 620,00 zł
 • Obrazek z wizerunkiem Rodziny Świętej wykonany jest w technologii laminowania srebrem. Warstwa srebra zabezpieczona jest specjalnym lakierem ochronnym, dzięki któremu na długi okres czasu zachowa ona swój blask. Możliwość zawieszenia jak i postawienia.  

  561,00 zł 660,00 zł
 • Obraz Matki Boskiej z Medjugorie olejny, malowany na płótnie. Rama drewniana złocona z reliefem. Wykonany przez artystkę G.M. Kula.

  421,00 zł 520,00 zł
 • Obraz posrebrzany z wizerunkiem Rodziny Świętej. Zabezpieczony specjalną warstwą opchronną, dzięki której zachowa swój wygląd na długie lata. Produkt szczególnie polecany jako Pamiątka Ślubu lub Rocznicy Ślubu Możliwość zawieszenia jak i postawienia.

  331,00 zł 380,00 zł
 • Tradycyjny zestaw kolędowy mosiądzowany. W skład zestawu wchodzą: Krzyż tradycyjny mosiądzowany 28 cm 2 świeczniki o takiej samej podtawie jak krzyż 2 białe świeczki Odlew metalowy

  128,00 zł 139,00 zł
 • Urocza, drewniana szopka bożonarodzeniowa z wysokiej jakości figurkami gipsowymi.Szopka z podświetleniem, które równomiernie oświetla stajenkę. Zasilane dwoma bateriami AAA.

  85,00 zł 92,00 zł
 • Zestaw kolędowy tradycyjny mosiądzowany w eleganckim pudełku. W skład zestawu wchodzą: Krzyż tradycyjny mosiądzowany, 2 świeczniki tradycyjne mosiądzowane, Zestaw w eleganckim kartonowym pudełku. Odlew metalowy

  68,00 zł 75,00 zł
 • Biblia z grawerem. Każda strona tej książeczki mieści w sobie wiele mądrości. Wierszyki, opowieści biblijne oraz dziecięce modlitwy pomagają najmłodszym w zrozumieniu, czym jest miłość, uczciwość, odwaga, odpowiedzialność i wiele, wiele innych cnót, których pragniemy nauczyć nasze dzieci. Książka w twardych

  36,90 zł 39,90 zł
 • Bestseller, który pomoże Ci żyć Ewangelią dzień po dniu. Zawiera wyznaczone przez liturgię Kościoła fragmenty Ewangelii i rozważania do nich na każdy dzień roku. Eleganckie i poręczne wydanie w twardej oprawie, które zawiera ponad pół tysiąca stron!

  25,00 zł 27,00 zł
 • Relief gipsowy z wizerunkiem Szopki Bożonarodzeniowej Odlew malowany ręcznie Zawieszka w postaci sznurka parcianego Produkt opakowany w ekologiczne pudełko z tektury falistej Produkt w 100 % wykonany w Polsce

  23,00 zł 29,00 zł
 • Figurki przedstawiające Świętą Rodzinę wykonane z masy żywicznej. Wysokości figurek: Święty Józef - 11,5 cm Matka Boska - 9 cm Źłóbek z Dzieciątkiem - 3,4 cm

  23,00 zł 28,00 zł
 • Brelok z wizerunkiem Świętego Krzysztofa wykonany jest w technologii laminowania srebrem. Dzięki powłoce ochronnej zachowa swój wygląd na długi czas Opakowany w czarne pudełko Oryginalny prezent dla bliskiej osoby

  22,00 zł 27,00 zł
 • Brelok srebrzony z wizerunkiem Świętego Krzysztofa. Na odwrocie modlitwa kierowcy. Starannie wykonany, trwały produkt. Ciekawy upominek dla kierowcy.

  21,00 zł 24,00 zł
 • 1 Review(s)

  Obraz z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej wykonany jest z aluminium polerowanego. Obrazek z warstwą ochronną, dzięki której zachowa swój blask na długi czas. Produkt polecany na upominek z okazji: Bierzmowania, Pierwszej Komunii Świętej Produkt do zawieszenia.

  19,00 zł 29,00 zł
 • Srebrny medalik z wizerunkiem Świętej Siostry Faustyny. Na odwrocie wizerunek Jezusa Miłosiernego. Srebro próby 925.

  11,00 zł 13,00 zł
 • Nowoczesny krzyż wiszący metalowy - mosiądzowany 15,5 cm.

  11,00 zł 14,00 zł
 • Medalik z wizerunkiem Świętego Krzysztofa. Wykonany ze srebra (próba 925).

  10,00 zł 12,00 zł
 • Brelok metalowy z wizerunkiem Świętego Benedykta. Solidny, starannie wykonany. Oryginalny upominek.

  9,00 zł 10,00 zł
 • Zestaw złożony z niewielkiej białej świeczki oraz plastikowego lampionika. Lampion chroniący przed podmuchami wiatru oraz zastępujący okapnik. Ten niewielki, poręczny komplet nadaje się na wiele uroczystości kościelnych.

  3,50 zł 4,50 zł
 • Brelok metalowy z wizerunkiem Świętego Michała Archanioła.

  3,30 zł 4,60 zł
Nasz sklep internetowy Aniolek.com.pl to profesjonalna firma z wieloletnią tradycją, stażem i doświadczeniem od 1991 roku.
Od początku naszej działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą Dewocjonaliów oraz upominków wysokiej jakości.

W naszej ofercie możesz znaleźć: Figurki aniołków, Krzyże, Dewocjonalia, Artykuły do Chrztu oraz Pierwszej Komunii Świętej, Zestawy kolędowe, Wyroby ze srebra, Breloki religijne, Obrazy oraz wiele innych ciekawych artykułów.

Z naszą pomocą Chrzest, Komunia lub inna uroczystość nie musi już kojarzyć się z długim poszukiwaniem odpowiednich artykułów.

Jeśli masz problem z wyborem, napisz lub zadzwoń do nas. Zapraszamy, obsługa sklepu Aniołek.