Okres kolędowy jest jednym z najważniejszych momentów roku dla każdego katolika. Coroczna wizyta duszpasterska jest ważnym doświadczeniem duchowym, jak również możliwością bliższego kontaktu duszpasterza z parafianami. 
Podczas wizyty księdza powinniśmy posiadać niezbędne akcesoria kolędowe, które znaleźć Państwo mogą w poniższej kategorii produktów.

Akcesoria kolędowe

Podczas odwiedzin duszpasterza powinniśmy dysponować kilkoma elementami:

Komplet Kolędowy

Zestaw, który w większości przypadków składa się z krzyża do postawienia oraz dwóch świeczników/lichtarzy. Znacząca większość zestawów kolędowych wyposażona jest również w świeczki oraz kropidło. W nielicznych kompletach znajdziemy również miseczkę na wodę święconą.

Kropidło

Często zdarza się tak, że ksiądz podczas wizyty duszpasterskiej nie ma ze sobą kropidła do poświęcenia domostwa, dlatego warto się również zaopatrzyć w niewielki kropidło.

Miseczka na wodę święconą


Woda święcona powinna znajdować się w domu każdego katolika. Aby należycie przygotować dom do poświęcenia warto zadbać o specjalne naczynie.

Butelka na wodę święconą

Produkt, dzięki któremu woda święcona przechowywana będzie w przystosowanej do tego buteleczce. Butelki na wodę święconą wykonane są z plastiku, szkła lub metalu. Na produktach tych umieszczane są wizerunki katolickie takie jak: wizerunki świętej Rodziny lub wizerunki Matki Bożej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl