Opcje przeglądania

Komplet kolędowy jest jednym z niezbędnych artykułów religijnych w każdym katolickim domu. Krzyż wraz z lichtarzami i kropidłem towarzyszy katolickiej rodzinie w wizytach duszpasterskich jak i podczas wielu świątecznych spotkań wśród najbliższych. Sklep z dewocjonaliami Aniołek oferuje zestawy kolędowe wykonane z metalu, drewna oraz kryształu. 

Zestawy Kolędowe

Metalowe komplety kolędowe

Komplety kolędowe wykonane z metalu są bardzo trwałe oraz zachowują blask na długie lata. Do wykonania takich zestawów używa się metalu niklowanego/chromowanego (kolor srebrny) lub metalu mosiądzowanego (kolor złoty). 
Zestawy metalowe w znacznej większości znajdują się w solidnych pudełkach umożliwiających komfortowe przechowywanie krzyża i lichtarzy.

Zestawy kolędowe z drewna

Komplety na przyjęcie księdza wykonane z drewna są jednymi z najbardziej tradycyjnych. Drewniane krzyże do postawienia są lekkie i dostępne w wielu kolorach. Lichtarze i świeczniki w kompletach drewnianych wzbogacone są elementami metalowymi (podstawki pod świeczki oraz pasyjki na krzyżach). 
Komfortowe przechowywanie produktu możliwe jest dzięki pudełku, które dołączone jest do każdego z takich kompletów.

Kryształowe zestawy na kolędę

Poza wspomnianymi kompletami wykonanymi z metalu i drewna dostępne są również zestawy wyprodukowane z innych materiałów. Dużą popularnością cieszą się solidne i wykonane z 24% szkła kryształowego, polskie komplety kryształowe. Eleganckie pudełko, w którym zawarto kryształowy krzyż do postawienia oraz lichtarze, które wykonane zostały z tego samego materiału.

Komplety na kolędę z innych materiałów

Oferta sklepu Aniołek zawiera również zestawy na kolędę wykonane z innych materiałów, takich jak: szkło witrażowe, posrebrzane aluminium itd. Komplety takie są niepowtarzalne i szczególnie polecamy je jako upominek dla bliskich osób.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl