Popularne obrazki z wizerunkami oraz modlitwami do: Świętych, Osób Boskich oraz Aniołów. Laminowane obrazki swoją popularność zawdzięczają dużą odpornością na uszkodzenia oraz zabrudzenia. W bogatej ofercie obrazków laminowanych z wizerunkami religijnymi znaleźć można m.in. obrazek Świętej Rity, obrazek Jezusa Miłosiernego czy obrazek z Aniołem Stróżem.

Obrazki laminowane

Kieszonkowe obrazki katolickie

Wizerunki świętych oraz Osób Boskich często towarzyszą wiernym w codziennym życiu. Obrazki kieszonkowe dzięki swojemu formatowi mogą towarzyszyć katolikom również podczas codziennych czynności. Często są one noszone w portfelu, torebce, modlitewniku, książkach czy w Piśmie Świętym. Na obrazkach umieszczone są różnorakie wizerunki religijne, z których na większości znajdują się teksty modlitw, koronek lub litanii skierowanych do postaci przedstawionej na obrazku.
Obrazki w formacie kieszonkowym są również popularnym podarunkiem dla grup pielgrzymów lub grup kościelnych.

Obrazki laminowane ze świętymi

Znacząca większość obrazków kieszonkowych jest wykonana na grubym papierze. Oferowane przez nas kieszonkowe obrazki katolickie pokryte zostały przezroczystym laminatem, który sprawia że produkty takie są znacząco bardziej odporne na zagięcia i innego rodzaju uszkodzenia. Wizerunki katolickie, które poryte zostały laminatem są również odporne na wilgoć i zalania. 
Laminowane obrazki ze świętymi będą przez długie lata towarzyszyć katolikowi w nienaruszonym stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl