Bogaty asortyment różańców, które wykonane zostały z różnorodnych materiałów m.in.: bursztyn, srebro, drzewo oliwne, szkło, plastik, kamienie szlachetne. W sprzedaży dostępne są różańce dla dzieci pierwszokomunijnych.
W kategorii różańce dostępne są również pudełka na różańce.

Różańce

Różaniec - symbol wiary

Jednym z najważniejszych atrybutów każdego katolika jest różaniec. Symbol wiary, który ułatwi modlitwę oraz towarzyszy katolikowi już od czasu Sakramentu I Komunii Świętej.
Różańce wykonywane są na wiele różnych sposobów oraz z wielorakich materiałów. Paciorki różańców mogą być okrągłe, kanciaste, a nawet w kształcie serduszek. Kształt to nie jedyna cecha odróżniająca od siebie koronki. Materiał z jakiego zostały wykonane to również znaczący atrybut odróżniający od siebie różańce. Paciorki różańca wykonuje się ze szkła, tworzywa sztucznego, drewna, bursztynu czy innych kamieni szlachetnych.

Koronki do różnych świętych

Nie każdy różaniec składa się z takiej samej ilości paciorków. Koronki dedykowane modlitwie do różnych Osób Świętych składają się z innych modlitw co wiąże się z innym ułożeniem znajdujących się na różańcach koralików. 
Jednymi z najczęściej wybieranych są koronki do św.Rity, św. Krzysztofa czy koronka do Miłosierdzia Bożego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl