Jedne z najpopularniejszych upominków z okazji Chrztu Świętego oraz pierwszych urodzin dziecka. Wizerunki Anioła Stróża oprawione w różnokolorowe ramki, w większości z dedykacją z okazji Chrztu Świętego. Tradycyjne wizerunki Anioła Stróża, jak i te bardziej nowoczesne - powlekane srebrem.

Anioł Stróż w formie obrazka

Skrzydlate, czuwające nad dzieckiem anioły są częstym elementem w pokojach naszych pociech. Obrazki są wręczane dziecku przez rodziców, rodziców chrzestnych, bliską rodzinę, a nawet bliskich znajomych rodziny. Tradycyjnie upominek taki wręcza się jako pamiątkę pierwszego Sakramentu Świętego - Chrztu Świętego. Wizerunków Anioła Stróża jest bardzo dużo, zaczynając od najbardziej tradycyjnych (Aniołek Stróż przeprowadzający dzieci przez kładkę), a kończąc na nowoczesnych wizerunkach Aniołka z latarenką czuwającego nad leżącym dzieckiem.

Nowoczesne obrazki z aniołami - gustowny upominek

Czasy gdy jedynymi dostępnymi obrazkami, były jedynie te najprostsze (oprawione w ramkę) już dawno minęły. Aktualnie na rynku oraz w naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych form obrazków m.in. wykonanych z aluminium pokrytego czystą warstwą srebra, obrazy malowane na szkle czy obrazki drukowane na drewnie. Produkty te nie tylko różnią się formą wykonania, lecz również przedstawionymi na nich wizerunkami. 

Obrazki z dedykacją - personalizowana pamiątka na lata

Nadawanie personalnego charakteru upominkom jest w ostatnich latach hitem. Personalizowane dedykacje dołączane są do wielu upominków na wiele okazji. Nasza firma tworzy takie pamiątki na Chrzest Święty, I Komunię Świętą, ślub, bierzmowania oraz inne okazje. Dajemy Państwu możliwość wyboru ze wzornika dedykacji, ale możemy wykonać również w pełni dowolną dedykację, którą umieścimy na wybranej pamiątce.
Obrazek Anioła Stróża z personalizowaną dedykacją będzie niezapomnianym upominkiem dla dziecka. Po latach obdarowana osoba przypomni sobie o przebytej uroczystości oraz o osobach, które podarowały obrazek ze strzegącym przyjacielem z nieba.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl