Opcje przeglądania

Świeczniki / Lichtarze na świece stołowe jak i popularne "walce". Większość oferowanych świeczników wykonana została z metalu, jednak znaleźć mogą Państwo również lichtarze wykonane z popularnego szkła kryształowego oraz te, które wykonane zostały z drewna. 

Świeczniki Lichtarze

Lichtarze metalowe

Najczęściej spotykanymi świecznikami są te, które wykonane zostały z metalu. Oferujemy Państwu zarówno metalowe świeczniki przeznaczone na świece nabijane (walce), jak również te bardziej tradycyjne, które przeznaczone są na świece stołowe. 
Metalowe lichtarze charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Elementy metalowe z znaczącej większości pokryte zostały powłoką ochronną, dzięki czemu nie utracą one też swojego blasku.

Świeczniki kryształowe

Kryształowe produkty cieszą się ogromną popularnością dzięki swoim walorom estetycznym. Ze szkła kryształowego wykonuje się ogrom produktów, a jednym z nich są kryształowe świeczniki. Lichtarze wykonane ze szkła kryształowego są pięknym elementem dekoracyjnym i pięknie ozdobią stół, jak również będą wyjątkowym elementem dekoracji podczas spotkań rodzinnych oraz świąt. Świeczniki kryształowe przeznaczone są na świece stołowe.

Świeczniki do zestawów kolędowych

Lichtarze są nieodzownym elementem wchodzącym w skład tradycyjnym kompletów kolędowych. Krzyże wraz ze świecznikami powinny znaleźć się w każdym domu praktykującego katolika. Oferowane świeczniki pasować będą do większości krzyży stojących.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl