Wizerunki Aniołów w formie figurek to bardzo popularne upominki oraz elementy dekoracyjne. W ofercie sklepu Aniołek, znaleźć można: figurki stojący oraz figurki do zawieszenia. Produkty dostępne w kategorii "Figurki Aniołów" wykonane zostały z takich materiałów jak: drewno, żywica, gips, szkło, porcelana, szkło witrażowe oraz gips. 

Figurki Aniołków

Aniołki do postawienia

Znacząca większość aniołków z naszej kolekcji przeznaczona jest do postawienia. Urocze anioły będą wdzięcznym elementem dekoracyjnym, który ozdabiać będzie nasze domostwo. Anioł będzie również strzegł domowników i otaczać ich anielską opieką.
Figurki można postawić w wielu miejscach wewnątrz, jak również na zewnątrz. Figurki aniołów przeznaczone do użytku zewnętrznego wykonane zostały z żywicy dzięki czemu będą odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Anioły przeznaczone do postawienia wewnątrz domu wykonywane są z wielu różnorakich materiałów, takich jak: żywica, gips, drewno czy szkło witrażowe.

Anioły na ścianę

Skrzydlate aniołki dostępne są również w formie umożliwiającej ich zawieszenie na ścianie lub w innym miejscu. Dzięki zamontowanym metalowym kółeczkom będzie można bezproblemowo zawiesić taki produkt w wybranym miejscu.
Wiszące figurki aniołków wykonywane są z gipsu, żywicy ale również z bardziej wyszukanych materiałów takich jak: drewno czy szkło witrażowe. Wielokolorowe i niezwykle urocze aniołki będą trafionym upominkiem oraz elementem dekoracyjnym.

Figurki aniołków - trafiony upominek dla najbliższych

Anioły towarzyszą w codziennym życiu wielu polskich rodzin. Uskrzydlonych przyjaciół z nieba spotkać można w wielu katolickich domach. Figurki stojące na półkach czy kominku są często spotykane podczas wizyt u znajomych i rodziny. Powyższe przykłady świadczą o tym, że figurki aniołów są jednym z najbardziej trafionych i wyjątkowych upominków dla bliskich osób.
Anioły będą niepowtarzalną pamiątką takich uroczystości jak Chrzest Święty, I Komunia Święta, ślub czy nawet urodziny i imieniny. Figurę anioła można również podarować bez okazji - tak po prostu, z myślą o drugiej osobie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl