Opcje przeglądania

Symbol Chrztu Świętego, a zarazem pamiątka tej uroczystości. Warto zadbać o dobrą jakość świecy, ze względu na kruchość i podatność na odkształcenia.
Sklep oferuje szeroki wybór Świec do Chrztu Świętego. Proste świece z klejonymi zdobieniami oraz zdobione i ryflowane gromnice. Każda ze świec dostępnych w sklepie posiada kartonowe pudełko, które umożliwi komfortowe przechowywanie świecy. Większość świec dostępnych w ofercie posiada bloczki naklejek, dzięki którym wykleić można imię oraz datę Chrztu dziecka.

Świece do Chrztu Świętego

Świeca - symbol oraz Pamiątka Chrztu Świętego

Świeczka do Chrztu jest poza białą szatką najważniejszym produktem, który powinniśmy mieć podczas uroczystości Chrztu Świętego dziecka. Świeca odpalana jest podczas Chrztu przez ojca chrzestnego. Poza symbolicznym znaczeniem świecy jest ona również często traktowana jako Pamiątka Sakramentu Chrztu Świętego.

Świeca do Chrztu Świętego - gromnica na całe życie

Towarzysząca dziecku podczas Chrztu Świętego świeca jest pamiątką na całe życie. Dodatkowo powinna ona również towarzyszyć dziecku podczas uroczystości I Komunii Świętej. Świeczki chrzcielne również podlega pewnej modzie, dlatego na rynku pojawiły się różne wersje świec, począwszy od tych najbardziej prostych i tradycyjnych, przez świece z ryflowanym zdobieniem, a na ręcznie zdobionych świecach z możliwością wyklejenia imienia i daty uroczystości kończąc.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl