Chrzest jako sakrament oczyszczający z grzechu pierworodnego oraz włączający do Kościoła i jednoczący z nim, jest pierwszym, z przyjmowanych przez katolika sakramentów.

Sklep oferuje w sprzedaży Artykuły powiązane z sakramentem Chrztu Świętego, takie jak: Świece do ChrztuSzatki do ChrztuPamiątki Chrztu ŚwiętegoZaproszenia na Chrzest , Ubranka do Chrztu dla dzieci oraz inne produkty powiązane z tą ważną uroczystością.

Szczególnie polecamy szatki do Chrztu z personalizowanym haftem (imię dziecka oraz data Chrztu)

Chrzest Święty

Pierwszy Sakrament w życiu katolika

Chrzest Święty jest pierwszym Sakramentem Świętym z życiu każdego katolika. Znacząca większość Chrztów odbywa się w kościele w obecności bliskich osób oraz dwóch najważniejszych osób - Matki Chrzestnej oraz Ojca Chrzestnego. 
Sakrament Chrztu odbywa się wedle tradycji oraz przyjętych zasad. Podczas Chrztu Świętego rodzice chrzestni dziecka używają symboli Chrztu Świętego - szatki oraz świecy.

Niezbędne artykuły katolickie podczas Chrztu Świętego

Świeca oraz szatka do Chrztu to dwa najważniejsze symbole, które użyte są podczas Chrztu Świętego. Świeca odpalana jest przez Ojca Chrzestnego dziecka, natomiast szatką okrywa się dziecko podczas Chrztu. Produkty te będą również wartościową pamiątką osoby chrzczonej, która po latach będzie zaciekawiona tymi symbolami katolickimi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl