Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do

Blaszki do przyklejenia na desce rozdzielczej samochodu, zawierające tekst modlitwy kierowcy oraz w znaczącej większości wizerunek Świętego Krzysztofa - Patrona kierowców oraz podróżników. W ofercie znaleźć można produkty wykonane z takich materiałów jak: metal, szkło witrażowe, drewno oraz guma.
Blaszki z modlitwą kierowcy to idealny podarunek dla młodego, jak również doświadczonego kierowcy.

Modlitwa kierowcy

Modlitwa kierowcy do samochodu

Tekst modlitwy kierowcy może towarzyszyć kierowcy podczas codziennej jazdy. Przylepce z wizerunkami patrona kierowców oraz tekstem modlitwy skierowanej do Niego są popularnym upominkiem katolickim. Produkty przedstawione w kategorii są przeznaczone do przyklejenia na desce rozdzielczej samochodu, tak aby za każdym razem gdy zajdzie taka potrzeba można było odmówić tą wyjątkową modlitwę do św. Krzysztofa.

Św. Krzysztof - modlitwa dla kierowcy

Modlitwa znajdująca się na przedstawianych blaszkach skierowana jest do jednego z najważniejszych Świętych Kościoła Katolickiego - św. Krzysztofa. Patron kierowców i podróżnych tradycyjnie powinien towarzyszyć w codziennej jeździe oraz podróżach. Tekst modlitwy do niego skierowany przedstawiony został na metalowych blaszkach, które można z łatwością przykleić w samochodzie. Każda blaszka podklejona została dwustronną taśmą klejącą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl