Zawieszki do kluczy to popularne upominki na wiele okazji. Breloki dostępne w sklepie Aniołek wykonane zostały z materiałów takich jak: metal, guma, drewno, metal srebrzony. W ofercie dostępne są: Breloki z wizerunkami AniołkówBreloki ze Świętym Janem Pawłem IIBreloki ze Świętym Krzysztofem - patronem kierowców.

Poza głównymi kategoriami znaleźć można również pozostałe breloki (m.in. z wizerunkami Świętego Franciszka oraz Świętego Michała Archanioła)

 

 

 

 

Breloki

Breloki z motywem katolickim

Jednym z najczęściej kupowanych gadżetów religijnych są breloki z wizerunkami świętych, aniołków lub innych wizerunków związanych z religią. Breloczki do kluczy są często wręczane jako upominek dla bliskich. Na zawieszkach do kluczy umieszcza się wiele różnorakich wizerunków począwszy od wizerunków Osób Świętych poprzez piękne breloki z aniołkami na brelokach z wizerunkami Świętej Rodziny i Jezusa Miłosiernego. 
Zawieszki katolickie wykonywane są z wielu różnych materiałów przez co różnią się nie tylko przedstawionymi wizerunkami lecz również wagą i ogólnym wyglądem.

Brelok katolicki to trafiony upominek dla bliskich

Częstym problemem jest znalezienie odpowiedniego upominku dla bliskiej osoby. Breloki do kluczy są nie tylko produktem przydatnym w codziennym życiu, lecz również wyjątkową pamiątką, która każdego razu będzie przypominać o osobie, która wręczyła upominek. 
Wyjątkowe breloczki z wizerunkami aniołków będą pięknym prezentem dla najmłodszych; brelok z wizerunkiem św. Krzysztofa będzie natomiast wyjątkowym upominkiem dla kierowcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl