Opcje przeglądania

Idealne upominki dla kierowców oraz podróżników. Święty Krzysztof, uznany jest za patrona kierowców oraz podróżników. Oferujemy Państwu duży wybór breloków z wizerunkiem Świętego Krzysztofa, również z modlitwą kierowcy. Wykonane zostały one ze szczególną dbałością o detale (postać Świętego oraz czytelne modlitwy)

Breloki Św. Krzysztof

Breloki dla kierowców

Święty Krzysztof jest jednym z najważniejszych świętych Kościoła Katolickiego, a w szczególności ważnym pośród kierowców i podróżnych. Wizerunek patrona kierowców przedstawiany jest na różnorakich produktach, jednak tymi najczęściej spotykanymi są breloki do kluczy. Każda podróż samochodem wiąże się z użyciem kluczyków, dlatego wizerunek zawieszony do kluczy będzie przy kierowcy w każdej podróży.
Co wręczyć osobie, która zdała prawo jazdy i jest świeżo upieczonym kierowcom? Z całą pewnością zawieszka do kluczy z patronem podróżnych będzie tradycyjnym, a zarazem wartościowym upominkiem.

Wartościowa pamiątka dla podróżników

Podróżowanie jest popularnym hobby wielu Polaków. Jeżeli bliska osoba udaje się w podróż, a nie mamy pomysłu jaki upominek możemy jej wręczyć to trafionym pomysłem będzie zakup breloczka z wizerunkiem patrona osób podróżujących - św. Krzysztofa. Brelok nie jest przeznaczony jedynie jako zawieszka do kluczy, lecz również jako forma ozdobna lub pamiątkowa. Zawieszka ze św. Krzysztofem może zostać przyczepiona przez osobę podróżującą do plecaka, torby, a może być również noszona w inny sposób. 
Święty Krzysztof będzie czuwać nad obdarowaną osobą i prowadzić ją po bezpiecznych ścieżkach i szlakach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl