Uroczystość Chrztu Świętego jest często wspominanym wydarzeniem w życiu Katolika. W trakcie wspominania tego wydarzenia bardzo miłym akcentem jest powrót do otrzymanych tego dnia Pamiątek.
Sklep oferuje w sprzedaży Pamiątki Chrztu Świętego w postaci: pamiątkowych albumów, obrazków z Aniołem Stróżem, wyrobów ze srebra oraz złota, Biblii dla Dzieci, lub pamiątkowych figurek.

Pamiątki Chrztu Świętego

Wartościowe pamiątki Chrztu Świętego

Pomysłów na prezent z okazji Sakramentu Chrztu Świętego jest cała masa, jednak warto zastanowić się, które z popularnych pamiątek są odpowiednie.
Czasy się zmieniają, a co za tym idzie również rodzaje wręczanych upominków. Podczas wyszukiwania pamiątki Chrztu Świętego zwróćmy uwagę aby był to prezent powiązany z uroczystością. Oferujemy Państwu wartościowe duchowo pamiątki takie jak: biblie dla najmłodszych, obrazki z Aniołem Stróżem, Pisma Święte, medaliki oraz wiele innych. 

Pamiątki Chrztu z dedykacją

Wyjątkowych pamiątek jest wiele, jednak personalizacja takiego upominku będzie po latach pięknym wspomnieniem uroczystości oraz osób, które taką pamiątkę wręczyły. Większość prezentów, które wykonujemy ma możliwość dołączenia dedykacji grawerowanej.
Srebrne obrazki, Pisma Święte lub biblie dla najmłodszych z personalizowanym dodatkiem będą wartościowym upominkiem z katolickim przesłaniem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl