Kategoria zawiera artykuły niezbędne podczas Bożego Narodzenia: Opłatki, Sianko wigilijne, Szopki, Zestawy Kolędowe. Czas ten spędzamy w gronie rodzinnym dlatego też szczególnie polecanymi produktami są książeczki z tekstami kolęd, dzięki którym wspólne śpiewanie kolęd stworzy w domu, piękną, świąteczną atmosferę.

Boże Narodzenie

Katolickie artykuły bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia są dla większości osób wierzących najważniejszym momentem w całym roku. Okres przedświąteczny jest okresem wzmożonych zakupów. Jednymi z produktów w jakie zaopatrują się polscy katolicy są artykuły religijne powiązane z Bożym Narodzeniem. Przedstawiamy Państwu kolekcje produktów bożonarodzeniowych, w której znajdują najważniejsze z nich - opłatki wigilijne, sianko wigilijne oraz szopki bożonarodzeniowe. Poza najważniejszymi z artykułów oferujemy również ozdoby w postaci naklejek z wizerunkiem szopki bożonarodzeniowej, lampiony roratnie dla dzieci oraz dekoracje bożonarodzeniowe. 

Opłatki, sianko i szopka

Przed okresem świątecznym powinniśmy zaopatrzyć się w tradycyjne opłatki wigilijne oraz sianko. Tradycyjnym elementem świąt jest również szopka bożonarodzeniowa, która przypomina o tym wyjątkowym wydarzeniu w historii Kościoła. Bogatą ofertę tych tradycyjnych artykułów znajdziesz w naszej kolekcji. Na szczególną uwagę zasługują szopki bożonarodzeniowe oraz komplety figurek przedstawiających postacie do szopki.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl